Tiranë | Pajisje Audio | Radio/Stereo sistem dhe tjera | Markë tjetër

Audison , 15
Bose , 17
General , 9
JBL , 45
Lg , 3
Mac , 10
Mackie , 6
Model Tjeter , 298
RCF , 13
09 Sht 14:53 ,

Bokse

1 000 LEK

30 Qer 14:09 ,

USB

1 500 LEKNë fillim