Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje Audio Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje Audio | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:21 Të tjera , Fier

NAVI KENWOOD

50 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:21 MP3/4/5-player/CD , Fier

KASETOFON SONY

40 LEK

Dje 22:21 MP3/4/5-player/CD , Fier

KASETOFON JVC

50 LEK

06 Maj 17:53 Të tjera , Fier

Dynacord 600wat (dinakord) (dynakord)

750 EUR

01 Maj 12:58 Të tjera , Fier

shitet boss gt 100

250 EUR

12 Pri 06:42 Të tjera , Fier

Shitet Dynacordi 600 watë.

800 EUR

21 Mar 20:02 Të tjera , Fier

Shiten

170 EUR

17 Mar 06:45 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Fier

Android universal

1 EUR

16 Mar 19:45 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Fier

Bokse studio Rokit 7

350 EUR

27 Dhj 20:20 Të tjera , Fier

shitet aparatur per dj

2 000 LEK

01 Tet 12:32 Të tjera , Fier

ashu kshu

1 LEK

18 Sht 23:51 MP3/4/5-player/CD , Fier

Ipod

2 000 LEK

27 Qer 15:17 Të tjera , Fier

kufje me bluetooth

1 500 LEK

10 Pri 10:07 Të tjera , Fier

moving light controller

450 EUR

05 Pri 13:39 Të tjera , Fier

Kufje JBL TUNE 230NC TWS

500 LEK

26 Mar 18:58 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Fier

kasetofon

60 EUR

03 Shk 14:17 Të tjera , Fier

OKAZION BOKSE DJ

400 EUR

11 Jan 19:57 Të tjera , Fier

Kufje

20 000 LEK

24 Dhj 20:56 Të tjera , Fier

Inverter

400 EUR

14 Nën 12:22 MP3/4/5-player/CD , Fier

Kasetofon origjinal

60 LEK

04 Tet 00:16 Të tjera , Fier

Kufje Sony

15 LEK

20 Sht 17:55 MP3/4/5-player/CD , Fier

Shitet kasetofon 211

100 LEK

05 Sht 18:06 MP3/4/5-player/CD , Fier

Amplifikator 1200w

220 EUR

30 Gush 22:27 Të tjera , Fier

Bokse per lokal

65 000 LEK

26 Gush 15:04 Të tjera , Fier

SHITEN 4 BOKSE + AMPLIFIKATOR 2000W

559 LEK

25 Gush 01:13 Të tjera , Fier

Shiten

15 000 LEK

21 Gush 10:56 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Fier

Amplifikator

100 EUR

17 Gush 23:11 Të tjera , Fier

Firzamonik ne Shitje

300 EUR

17 Gush 22:59 Të tjera , Fier

Firzamonik Weltmeister Serino

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione