Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:13 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

ps4

220 LEK

Sot 10:34 Telefona celular , Lushnjë

okazion s21 fe

300 LEK

Dje 10:39 Telefona celular , Lushnjë

iphone 11

300 LEK

26 Sht 11:19 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 13 Pro Max - 512 Gb

830 EUR

23 Sht 15:38 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Lushnjë

PS4 fat 1 Tb per pjese

100 000 LEK

12 Sht 09:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Lushnjë

Mornitor 24" Samsung

7 500 LEK

06 Sht 20:54 Telefona celular , Lushnjë

Iphone

900 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 10:47 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 7

120 EUR

03 Sht 23:28 Pajisje Audio Radio/Stereo sistem dhe tjera , Lushnjë

Bufer origjinal

100 EUR

03 Sht 17:37 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

PS2 me cip

35 000 LEK

02 Sht 21:17 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

Ps move

60 LEK

01 Sht 15:06 Telefona celular , Lushnjë

iPhone 7+ 128gb

200 EUR

29 Gush 21:19 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

Ps5

560 EUR

28 Gush 14:53 Telefona celular , Lushnjë

Iphon

900 EUR Çmimi me zbritje

24 Gush 21:03 Pajisje Audio Radio/Stereo sistem dhe tjera , Lushnjë

Shiten

120 000 LEK

24 Gush 19:23 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

Fifa 23

50 EUR

18 Gush 16:50 Konzolatë për lojëra , Lushnjë

Shitet Sallë Play Station

200 000 LEK

14 Gush 16:55 Telefona celular , Lushnjë

Iphone x 64 gb okazjon

15 000 LEK

22 Korr 13:24 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Lushnjë

LAZER JESHIL ME FOKUS 100MW

1 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione