Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:03 Pajisje Audio Të tjera , Krujë

Kasetofon Origjinal per Golf7

200 EUR

14 Maj 16:36 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Video kamera , Krujë

Stirolaps me kamer

27 EUR

11 Pri 22:41 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Krujë

Pc High End Gaming

900 EUR

11 Pri 22:38 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Krujë

Pc High end gaming

900 EUR

06 Pri 13:04 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Krujë

Kompjuter ne shitje

350 LEK

26 Shk 13:39 Pajisje Audio MP3/4/5-player/CD , Krujë

Pergjues Zeri

50 EUR

11 Shk 23:02 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Krujë

UPS Power Tree S650BX

3 500 LEK Çmimi me zbritje

20 Jan 11:38 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Krujë

Laptop

25 000 LEK

20 Jan 11:38 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Krujë

Laptp dell

20 000 LEK

10 Jan 10:18 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Krujë

PlayStation 4 Controller

25 LEK

27 Dhj 20:19 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Krujë

Laptop

20 000 LEK

25 Dhj 12:59 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Krujë

Kompjuter samsung

300 EUR

15 Dhj 19:12 Konzolatë për lojëra , Krujë

UNCHARTED 4

3 500 LEK

15 Dhj 19:09 Konzolatë për lojëra , Krujë

GOD OF WAR 4 PS4

4 000 LEK

15 Dhj 19:02 Konzolatë për lojëra , Krujë

MINECRAFT PS4

3 500 LEK

15 Dhj 18:59 Konzolatë për lojëra , Krujë

LEGO STAR WARS PS4

3 000 LEK

15 Dhj 18:50 Konzolatë për lojëra , Krujë

MAFIA III

2 500 LEK

15 Dhj 18:44 Konzolatë për lojëra , Krujë

WWE 2020

1 500 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 22:00 Telefona celular , Krujë

Shitet iphone 6s 64gb

80 EUR

30 Nën 15:55 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Video kamera , Krujë

Sony a7S lll / JVC GY-HM850

1 700 EUR

18 Nën 20:27 Telefona celular , Krujë

I Phone 8 64 Gb

120 EUR

16 Nën 00:05 Konzolatë për lojëra , Krujë

PS4 SLIM 1TB ( 1000GB ) + Lojra

250 LEK

05 Nën 20:09 Konzolatë për lojëra , Krujë

Shes PLAYSTATION3 SLIM + LEVE + DISQE

150 EUR

02 Nën 14:20 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Krujë

Bateri 12v 7a

10 EUR

02 Nën 12:27 Konzolatë për lojëra , Krujë

Konsol per femije 'SUP game box 400in1'

1 000 LEK

31 Tet 20:43 Telefona celular , Krujë

Iphone 12

600 EUR

12 Tet 16:54 Konzolatë për lojëra , Krujë

Shitet pes 2020 okazion per ps4

1 800 LEK

20 Korr 14:13 Telefona celular , Krujë

samsung galaxy s22 plus

800 EUR

19 Korr 23:14 Telefona celular , Krujë

samsung galaxy s22 plus

800 EUR

11 Korr 23:49 Servis për celularë , Krujë

merrni kredinë tuaj të sigurt

3 EUR

04 Korr 16:07 Konzolatë për lojëra , Krujë

ps5 dick edition

650 EUR

29 Qer 17:17 Konzolatë për lojëra , Krujë

Uncharted[ps4]i pa hapur

28 LEK

29 Qer 14:24 Konzolatë për lojëra , Krujë

Uncharted[ps4]e pa hapur

2 800 LEK

28 Maj 17:50 Konzolatë për lojëra , Krujë

ps3 ne shitje

150 LEK

19 Maj 23:19 Telefona celular , Krujë

iphone x

220 EUR

09 Maj 23:49 Telefona celular , Krujë

Shes Tabletin Samsung A11 ne gjendje te rregullt

200 EUR

09 Maj 23:47 Telefona celular , Krujë

Shes Tabletin Samsung A11 ne gjendje te rregullt

200 EUR

09 Maj 23:44 Telefona celular , Krujë

Shes Tabletin Samsung A11 ne gjendje te rregullt

200 EUR

09 Maj 23:41 Telefona celular , Krujë

Shes Tabletin Samsung A11 ne gjendje te rregullt

200 EUR

19 Pri 19:38 Pajisje Audio Radio/Stereo sistem dhe tjera , Krujë

Set komplet Dj

1 300 LEK

18 Pri 16:32 Telefona celular , Krujë

Iphone.

1 050 EUR

08 Pri 20:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Krujë

HDD 8TB

12 000 LEK

31 Mar 10:12 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Krujë

SSD Evo Samsung 970

75 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione