Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ipad - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ipad,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ipad Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 05:15 Telefona celular , Fier

iPad Air (3rd generation)

350 LEK

16 Qer 23:15 Telefona celular , Fier

iPad 4 mini 16 GB Wi-Fi

150 LEK

26 Jan 14:39 Telefona celular , Fier

Mini ipad 2

85 EUR

31 Maj 18:44 Telefona celular , Fier

Ipad 6th gen 128gb + sim

230 LEK

23 Maj 20:51 Telefona celular , Fier

okazion

200 LEK

05 Dhj 22:02 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

Ipad

199 EUR Çmimi me zbritje

01 Sht 23:08 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

Ipad

1 500 LEK

08 Maj 13:50 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Fier

Laptop i5 Fujitsu/Ndërrohet

260 LEK

25 Dhj 01:02 Telefona celular , Fier

IPad air 1 16 gb

260 LEK

20 Tet 15:18 Telefona celular , Fier

Shitet ipad

170 EUR

25 Gush 08:11 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

Ndrrohet iPAD air 2 me ps3

07 Pri 13:13 Telefona celular , Fier

Samsung Galaxy S5

26 000 LEK

07 Jan 20:18 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

IPAD MINI

160 EUR

04 Jan 14:00 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

Ipad 4

200 EUR Çmimi me zbritje

03 Jan 22:53 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

IPAD ME ICLOUD

21 Mar 22:14 Kompjuterë (komplet) Tableta , Fier

iPad air

300 EUR

27 Korr 09:36 Telefona celular , Fier

iPad 2

33 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ipad | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ipad iPad Ipad Ipad ipad ipad ipad pro Ipad ipad Ipad

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione