Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Konzolate për lojëra në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej konzolatë për lojëra të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Ps4, Ps3, Ps2, leva për playstation, cd disqe me lojëra të ndryshme, chip për playstation, xbox, dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera për lojëra. Gjej playstation me çmimet më të volitshme.
Sot 19:16 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro (20 lojra/Gta 5...)

32 000 LEK

Sot 19:16 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps3 (20 lojra/2 leva/Gta 5 me mod...)

16 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:54 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4 slim

220 EUR

Sot 18:37 Konzolatë për lojëra , Tiranë

SERVIS PS3/PS4/PS5

Sot 18:36 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4 te reja

20 LEK

Sot 18:33 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Metaquest VR

320 EUR

Sot 18:33 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4 slim okazion

210 EUR

Sot 18:30 Konzolatë për lojëra , Vlorë

GTA V Playstation 4

40 000 LEK

Sot 18:23 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Metaquest VR

320 EUR

Sot 17:13 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Lojera per Ps4

1 LEK

Sot 17:13 Konzolatë për lojëra , Tiranë

LOJERA PER PS4

Sot 17:13 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shes PS4 slim 1 TB + lojera

250 EUR

Sot 16:13 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Lojra XBOx One

20 LEK Çmimi me zbritje

Sot 15:46 Konzolatë për lojëra , Durrës

Cip&Lojra Ps4 9.00

500 LEK

Sot 15:46 Konzolatë për lojëra , Durrës

CIP PS4 9.00 + Lojra

Sot 15:46 Konzolatë për lojëra , Durrës

Seevis PS3/ PS4/ PS5

Sot 15:46 Konzolatë për lojëra , Durrës

Cip & Lojra ne Ps3

Sot 15:45 Konzolatë për lojëra , Durrës

CIP & LOJRA PS4 9.00

Sot 15:45 Konzolatë për lojëra , Durrës

Cip dhe Lojra ne Ps3

Sot 15:43 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shiten Bilardo

95 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 15:27 Konzolatë për lojëra , Tiranë

��Timon hori RWA 270°

19 990 LEK

Sot 15:24 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Blejme PS3

Sot 15:24 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 1

20 LEK

Sot 15:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

��PlayStation 4 +3 Lojera

26 490 LEK

Sot 15:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

��PlayStation 4 Pro 3+ Lojera

38 490 LEK

Sot 15:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Chip Wii & Wii u

Sot 15:18 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Blejme PS Vita

Sot 15:18 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Blejme PS5

Sot 15:18 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Blejme PSP

Sot 15:18 Konzolatë për lojëra , Tiranë

�� Nintendo DSi XL

11 490 LEK

Sot 15:18 Konzolatë për lojëra , Tiranë

��PlayStation 4 Slim +3 lojera

28 500 LEK

Sot 14:53 Konzolatë për lojëra , Shkodër

telekomanda per ps4 xbox

25 EUR


Kalo kohën në shtëpi me lojëra të ndryshme në Playstation! Gjej playstation të ndryshëm me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al. FIltro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për konzolate për lojëra dhe gjej atë që të duhet.


Blej konzolate për lojëra në MerrJep.al


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për konzolate për lojëra nga më të ndryshmet. Shiko njoftimet për Ps4, Ps4 Pro, Ps3, Ps2, Ps3 slim, leva për Ps4, leva për Ps3 dhe Ps2, cd disqe me lojëra, Xbox, Lojëra origjinale, kartë memorje për play station, chip për playstation, instalime të lojërave, leva origjinale dhe shumë pajisje tjera për lojëra në shitje me çmimet më të arsyeshme. Gjej PlayStation ideal në MerrJep.al.


Shit konzolate për lojëra në MerrJep.al


Nëse posedoni konzolate për lojëra të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione