Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment | PS3

02 Gush 22:15 ,

LEVA PS3

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim