Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


19 Sht 13:29 Tableta , Tiranë

Samsung Tab A6 me super cmim

60 LEK

18 Sht 19:24 Tableta , Shkodër

Galaxy tab A

14 Sht 06:30 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab2

100 EUR Çmimi me zbritje

18 Gush 14:39 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) ❌SHITUR❌

16 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Gush 12:48 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab A me S laps

14 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Qer 16:21 Tableta , Durrës

super tablet

90 EUR

22 Maj 17:58 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy S7-FE

490 EUR

11 Maj 01:12 Tableta , Tiranë

Tablet Samsung Galaxy Tab E

70 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 11:43 Tableta , Tiranë

Tablet Samsung S6 Lite

200 EUR

29 Dhj 22:26 Tableta , Tiranë

Samsung Tab A

10 000 LEK

23 Dhj 22:46 Tableta , Tiranë

Samsung Tab S6 Lite 4G

240 EUR Çmimi me zbritje

18 Nën 17:03 Tableta , Tiranë

Galaxy Tab a8

25 000 LEK

07 Tet 16:27 Tableta , Fier

samsung tab 3

7 000 LEK

02 Tet 16:50 Tableta , Tiranë

shiten

65 LEK

01 Qer 00:31 Tableta , Durrës

SAMSUNG TABLET A7

160 EUR

14 Maj 02:35 Tableta , Durrës

samsung galaxy s7

500 EUR

10 Maj 01:25 Tableta , Durrës

tablet samsung galaxy s7

500 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 09:11 Dyqani Tableta , Tiranë

Samsung Tab A

133 EUR Çmimi me zbritje

15 Shk 19:03 Tableta , Lezhë

Tablet A7 - 10 Inch

20 000 LEK

15 Dhj 22:24 Tableta , Tiranë

Samsung tab 4

9 000 LEK

03 Dhj 09:44 Tableta , Tiranë

Shitet Galaxy Tab S7 540 Euro

540 EUR

23 Gush 14:41 Tableta , Tiranë

Tablet Samsung

10 000 LEK

02 Maj 23:00 Tableta , Tiranë

Super Tablet Samsung Tab 3

80 EUR

05 Pri 21:03 Tableta , Durrës

Samsung Tab 3 16 Gb

95 EUR

23 Mar 18:49 Tableta , Tiranë

Shitet Samsung Tab S7 Plus bashke me Tastiere

850 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 14:13 Tableta , Korçë

samsung tab

100 LEK

21 Dhj 11:51 Tableta , Sarandë

Tablet Samsung

100 EUR

01 Dhj 09:02 Tableta , Tiranë

Tablet A6

25 Nën 13:47 Tableta , Tiranë

Tab A Samsung 10'

22 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione