Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tabletë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 10
Apple , 607
ASUS , 20
Dell , 1
Dell , 8
HP , 9
Lenovo , 36
LG , 1
Nokia , 1
Samsung , 276
Sony , 8
Toshiba , 6
Samsung , 2

Gjej tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Eksploro gamën tone të gjërë të njoftimeve për tablet të ndryshëm si iPad air, Samsung tablet, laptop tablet, tablet me tastier, iPad Pro, Samsung Tab dhe shumë të tjerë në shitje. Blej tablet me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.Sot 16:58 Tableta , Tiranë

DIAGNOZE MAKINE LAUNCH CRP 429

200 EUR

Sot 16:44 Tableta , Tiranë

Okazion Surface Pro 8

850 EUR

Dje 20:21 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD MINI 4 32GB WIF & ME SIM (OISTA FALAS)

13 000 LEK

29 Sht 19:29 Tableta , Tiranë

Shitet playstation 4 me 2 leva

25 000 LEK

29 Sht 18:59 Tableta , Shkodër

Galaxy tab A

26 Sht 13:41 Tableta , Elbasan

Lenovo Tablet 2

3 500 LEK

23 Sht 02:56 Tableta , Tiranë

iPad 3 / 16 GB - WiFi + SIM

12 000 LEK

18 Sht 15:13 Tableta , Tiranë

Ipad Pro 512GB 4th + Magic Keyboard

800 EUR

17 Sht 10:21 Tableta , Tiranë

Ipad Pro 9.7

300 EUR

14 Sht 06:30 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab2

100 EUR Çmimi me zbritje


Dëshironi të bleni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të tabletëve të ndryshëm nga markat më të njohura siç janë Apple dhe Android dhe të tjerë. Blej tabletin ideal me çmimet më të volitshme.


Blej tabletë të ndryshëm në shitje


Eksploroni gamën tonë të larmishme të njoftimeve për tabletë të ri dhe të përdorur nga markat e ndryshme. Shiko mijëra njoftime për tabletë me tastierë, laptop tabletë, tablet 3g, ofertat më tëmira të tabletave, kompjuter tablet, tablet samsung, tablet iPad air, Samsung Galaxy Tab, iPad mini, iPad pro, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për tabletë të ndryshëm dhe gjej ofertat më të mira.


Shit tabletë të ndryshëm në MerrJep.al


Dëshironi të shisni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e tabletit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione