Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple iPad 3 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 3 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 02:56 Tableta , Tiranë

iPad 3 / 16 GB - WiFi + SIM

12 000 LEK

05 Tet 15:36 Tableta , Korçë

I pad apple

90 LEK

24 Gush 13:13 Tableta , Tiranë

Tablet apple

8 000 LEK

25 Pri 11:57 Tableta , Tiranë

Shitete ipad 3 wifi

60 LEK

17 Pri 22:53 Tableta , Elbasan

iPad A1455

130 EUR Çmimi me zbritje

17 Dhj 16:53 Tableta , Tiranë

Apple ipad 3

12 000 LEK

14 Maj 21:30 Tableta , Fier

Shitet

70 EUR

21 Dhj 13:24 Tableta , Fier

Ipad 3 16Gb & ipod 8Gb

180 LEK Çmimi me zbritje

15 Pri 14:49 Tableta , Tiranë

Ipad 3

12 000 LEK

09 Shk 19:20 Tableta , Tiranë

Ipad 3 32gb

200 EUR

25 Dhj 16:03 Tableta , Tiranë

IPAD 3 MINI WIFI +SIM A1600 4G LTE

230 EUR Çmimi me zbritje

13 Jan 08:48 Tableta , Lushnjë

Ipad mini 3 Wi-Fi (A1600)

17 Tet 11:16 Tableta , Tiranë

I Pad apple 3

300 EUR

02 Qer 11:07 Tableta , Lushnjë

iPad 3

200 LEK

31 Maj 18:44 Tableta , Tiranë

Ipad Apple

250 EUR

25 Maj 12:35 Tableta , Tiranë

iPad 3/64GB/me sim

29 000 LEK

19 Mar 11:42 Tableta , Tiranë

okazion ipad 3 64gb

15 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Mar 18:26 Tableta , Tiranë

Ipad 3

190 EUR

16 Mar 21:56 Tableta , Tiranë

iPad 3 si iPhone 5

190 EUR

18 Jan 17:55 Tableta , Tiranë

shes İpad 3 retina display 32gb

220 EUR

03 Jan 00:04 Tableta , Tiranë

Ipad 3, 32GB, 9.7"

35 000 LEK

23 Nën 20:10 Tableta , Tiranë

iPad Gjenerata III 32GB Wi-Fi + 3G

265 EUR

01 Nën 11:16 Tableta , Tiranë

iPad3 32gb+sim kart

230 EUR

21 Tet 18:34 Tableta , Tiranë

Ipad 3

170 EUR

16 Tet 13:47 Tableta , Tiranë

iPad 3 Wi-Fi 16GB

200 EUR

14 Sht 10:21 Tableta , Lezhë

Ipad3

250 EUR

24 Gush 18:30 Dyqani Tableta , Tiranë

Shitet iPAD 3 WiFi + 4G

185 EUR

30 Korr 20:57 Tableta , Tiranë

iPad apple 3

400 LEK

27 Korr 17:14 Tableta , Lushnjë

Apple Ipad 3 64 Gb Nderrohet ose shitet

150 EUR

05 Qer 23:05 Tableta , Tiranë

IPAD 3 , me sim

160 EUR

09 Maj 10:26 Tableta , Tiranë

IPAD 3 + SIM CARD OKAZION SI I RI

240 EUR

18 Pri 21:05 Tableta , Tiranë

IPAD 3 WIFI

170 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 14:08 Tableta , Tiranë

Ipad 3.pa sim.16GB.wi,fi super

30 000 LEK

16 Mar 13:11 Tableta , Tiranë

IPAD 3 WIFI

160 EUR

23 Jan 18:24 Tableta , Tiranë

Ipad 3 air

300 EUR

06 Jan 17:48 Tableta , Durrës

Ipad 3

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione