Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Samsung | Galaxy Tab S

08 Sht 15:44 ,

Samsung tab

12 000 LEK

14 Qer 08:39 ,

iPad samsung SM T560

180 LEK

27 Tet 17:19 ,

Samsung Tab s/8 inch

32 000 LEK

25 Pri 12:08 ,

OKAZION Samsung Tab S

33 000 LEKNë fillim