Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Lenovo

Miix , 3
Yoga , 7
27 Maj 13:35 ,

Tablet lenova 16 gb

150 EUR Çmimi me zbritje

06 Jan 12:20 ,

Lenovo

20 000 LEKNë fillim