Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad 3

14 Maj 21:30 ,

Shitet

70 EUR

15 Pri 14:49 ,

Ipad 3

12 000 LEK

31 Maj 18:44 ,

Ipad Apple

250 EUR

25 Maj 12:35 ,

iPad 3/64GB/me sim

29 000 LEK

17 Mar 18:26 ,

Ipad 3

190 EUR

16 Mar 21:56 ,

iPad 3 si iPhone 5

190 EUR

01 Nën 11:16 ,

iPad3 32gb+sim kart

230 EUR

14 Sht 10:21 ,

Ipad3

250 EUR

18 Pri 21:05 ,

IPAD 3 WIFI

170 EUR Çmimi me zbritje

23 Jan 18:24 ,

Ipad 3 air

300 EUR

06 Jan 17:48 ,

Ipad 3

250 EURNë fillim