Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple

iPad , 93
iPad 2 , 82
iPad 3 , 46
iPad 4 , 63
iPad 5 , 7
iPad 6 , 7
iPad 7 , 3
iPad 8 , 1
iPad Air , 103
iPad mini , 68
iPad Pro , 41
Sot 15:21 ,

Apple Ipad 3 32gb

80 EUR

25 Nën 10:27 ,

Shes ipad

70 000 LEK

10 Nën 08:46 ,

Ipad mini 3

15 000 LEK

22 Sht 11:54 ,

Shitet Ipad 2

10 000 LEK

18 Gush 21:58 ,

ipad 7

340 EUR

13 Gush 11:30 ,

Shitet

120 LEK

06 Gush 10:16 ,

iPad 4

60 LEK

12 Qer 10:32 ,

IPad Air 2 White

100 LEKNë fillim