Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:52 Kompjutera desktop , Lushnjë

PC gaming

17 000 LEK

04 Maj 10:25 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Laptop hp

150 LEK

29 Pri 13:52 Kompjutera desktop , Lushnjë

Gaming pc i ri

1 300 EUR

29 Pri 12:58 Kompjutera desktop , Lushnjë

kompjuter pc i ri

1 300 EUR

04 Pri 11:36 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Shes lap top Acer

120 LEK

19 Mar 15:44 Kompjutera desktop , Lushnjë

PLAY STATION 4 PRO

300 EUR

16 Jan 07:59 Kompjutera desktop , Lushnjë

Bitcoin miner

1 800 EUR

09 Dhj 15:32 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Shitet laptop dell

150 EUR

06 Dhj 18:05 Kompjutera desktop , Lushnjë

Shitet pc super gjendje

200 LEK

18 Nën 20:54 Lap Top/Notebook , Lushnjë

kompjuter

60 EUR

18 Nën 20:27 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Kompjuter

65 EUR

18 Nën 20:27 Lap Top/Notebook , Lushnjë

kompjuter

60 EUR

23 Tet 22:00 Kompjutera desktop , Lushnjë

Shitet ps4

30 000 LEK

03 Tet 16:54 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Shitet MacBook Pro

29 000 LEK

02 Sht 15:30 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Laptop lenovo

165 EUR

08 Gush 18:59 Kompjutera desktop , Lushnjë

Kompjuter ne shitje,

150 LEK

01 Gush 13:32 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Shitet laptop i disk

200 LEK

06 Korr 19:50 Kompjutera desktop , Lushnjë

Tru desktopi ne gjendje pune

90 LEK

06 Qer 16:52 Kompjutera desktop , Lushnjë

Lojra ps4

2 500 LEK

03 Qer 00:33 Kompjutera desktop , Lushnjë

Shitet nderrohet

1 EUR

02 Qer 22:17 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Ps4

450 EUR

11 Pri 14:32 Kompjutera desktop , Lushnjë

KOMPJUTER HP

210 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 20:43 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Ps3 n shitje

100 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione