Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Model Tjeter , 100
NP , 34
R540 , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Samsung | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 13:06 Lap Top/Notebook , Shkodër

Laptop samsung 6 ram

89 EUR

23 Maj 13:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Samsung Book 3 Galaxy Pro 360

1 100 EUR

16 Maj 19:28 Lap Top/Notebook , Tiranë

MIni lap top samsung

9 000 LEK

02 Maj 19:26 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Mini Samsung 9 mije leke te reja.

9 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Pri 22:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

!!!OKAZION!!! SHITET LAPTOP SAMSUNG 3

100 EUR

02 Pri 16:40 Lap Top/Notebook , Berat

Mini laptop

30 EUR

Online
09 Mar 11:32 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Samsung Chromebook 4

250 EUR

27 Shk 17:08 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet laptop Samsung ne gjendje shume te mire

150 EUR

27 Jan 10:15 Lap Top/Notebook , Tiranë

laptop samsung

120 LEK

17 Jan 15:41 Lap Top/Notebook , Fier

laptop Samsung galaxy Book

700 EUR

02 Jan 13:42 Lap Top/Notebook , Tiranë

Samsung

140 LEK Çmimi me zbritje

16 Dhj 14:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet laptop

80 EUR

18 Nën 20:54 Lap Top/Notebook , Lushnjë

kompjuter

60 EUR

18 Nën 20:27 Lap Top/Notebook , Lushnjë

Kompjuter

65 EUR

18 Nën 20:27 Lap Top/Notebook , Lushnjë

kompjuter

60 EUR

14 Nën 12:46 Dyqani Lap Top/Notebook , Tiranë

Telefon Samsung Xcover 5

22 000 LEK

01 Sht 11:51 Lap Top/Notebook , Tiranë

SUPER OKAZION LAPTOP + 3 TERRA HDD

85 EUR Çmimi me zbritje

30 Gush 14:52 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION LAPTOP + 3 TERRA HDD TE BRENDSHME

100 EUR

14 Gush 17:43 Lap Top/Notebook , Korçë

Laptop Samsung

30 000 LEK

20 Pri 12:17 Lap Top/Notebook , Tiranë

Galaxy Chromebook

499 EUR

05 Jan 19:48 Lap Top/Notebook , Elbasan

laptop

600 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 20:08 Lap Top/Notebook , Tiranë

LAP TOP GALAXY BOOK PRO

750 EUR

25 Sht 13:27 Lap Top/Notebook , Fier

Ssd m2 nvme pci samsung 970 evo plus 512gb

100 EUR

04 Sht 11:43 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop

285 EUR

15 Korr 19:13 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet laptop samsung

15 000 LEK

26 Pri 18:57 Lap Top/Notebook , Tiranë

✔️Super Oferte Samsung✔️

110 EUR

23 Pri 13:32 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Laptop Samsung

120 LEK

17 Mar 19:57 Lap Top/Notebook , Tiranë

‼️Super Oferte Samsung

100 EUR

07 Mar 11:20 Lap Top/Notebook , Tiranë

✔️Samsung Laptop Super Cmim✔️

100 EUR

24 Shk 14:07 Lap Top/Notebook , Tiranë

✔️SAMSUNG SUPER CMIM✔️

115 EUR

01 Shk 08:35 Lap Top/Notebook , Tiranë

LAPTOP SAMSUNG CORE I3 4GB RAM 500HDD 15.6

18 000 LEK

15 Jan 08:28 Lap Top/Notebook , Tiranë

SAMSUNG Galaxy Book S

650 EUR

28 Tet 15:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop i vogel samsung

9 000 LEK

04 Tet 23:27 Lap Top/Notebook , Elbasan

Shitet hdd 1TB

35 LEK

26 Qer 10:57 Lap Top/Notebook , Tiranë

Samsung rf510

250 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione