Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Lenovo Të gjitha në Shqipëria

G50 , 5
IdeaPad , 15
Thinkpad , 48
Ultrabook , 1
Yoga , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

SHITET Okazion LENOVO THINKPAD T460

150 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:05 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion

150 EUR

18 Gush 23:14 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION LAPTOP LENOVO IDEAPAD GAMING 3

80 000 LEK

06 Korr 13:01 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Okazion !

1 LEK

05 Korr 13:39 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION Laptop

159 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 07:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super okazion Lenovo T460

230 EUR

29 Mar 18:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

lenovo thinkpad i ri

849 EUR

28 Mar 21:15 Lap Top/Notebook , Tiranë

lenovo

899 EUR

19 Shk 13:46 Lap Top/Notebook , Durrës

Shitet laptop

750 LEK

11 Shk 14:54 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop

320 EUR

27 Jan 10:12 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Okazion

170 EUR

27 Jan 10:09 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super Laptop Okazion

165 EUR

26 Nën 23:07 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Lenovo ThinkPad x240 i3 4th Gen

100 EUR

17 Nën 06:59 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION Lenovo Thinkpad T440

12 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Nën 21:41 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super Okazion

150 EUR

11 Tet 10:16 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Yoga 14.1

310 EUR Çmimi me zbritje

08 Tet 16:20 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop okazion

170 LEK

07 Sht 12:55 Lap Top/Notebook , Vlorë

Laptop lenovo t420 okazion 48ore

90 EUR

02 Sht 18:36 Lap Top/Notebook , Vlorë

Laptop ne okazion

90 LEK

11 Gush 16:12 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet

240 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 23:50 Lap Top/Notebook , Tiranë

okazion

300 EUR

24 Maj 17:58 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad

220 EUR

02 Dhj 13:10 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Lenovo ThinkPad L440

19 000 LEK

01 Dhj 16:34 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad L440

19 000 LEK

11 Tet 01:27 Lap Top/Notebook , Tiranë

shitet Laptop Per Shkoll

219 EUR

17 Gush 22:19 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo V110 -15IAP

95 EUR

28 Korr 13:30 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION Laptop Lenovo Thinkpad x201

13 000 LEK

17 Qer 18:33 Lap Top/Notebook , Fier

OKAZION

350 EUR

10 Qer 17:46 Lap Top/Notebook , Fier

Okazion

350 EUR

20 Jan 18:47 Lap Top/Notebook , Elbasan

Okazion super lenovo ideapas 330s

480 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione