Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Asus Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Asus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Gush 19:50 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion laptop asus

135 EUR

23 Qer 01:52 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Gaming OKAZION ��

350 LEK

07 Jan 14:20 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Asus okazion

120 EUR

06 Jan 00:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Laptop VivoBook

660 EUR Çmimi me zbritje

12 Nën 20:05 Lap Top/Notebook , Tiranë

SUPER OKAZION ASUS LAPTOP

249 EUR

05 Nën 19:03 Lap Top/Notebook , Durrës

Asus X453M Okazionnn!!

120 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 12:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Asus Midgaming Laptop

450 EUR

15 Mar 19:18 Lap Top/Notebook , Durrës

Asus Okazion

150 EUR

09 Dhj 07:39 Lap Top/Notebook , Tiranë

* SUPER * OKAZION *

250 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 23:55 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION-Laptop ASUS i3-1005G1 ne kuti

55 000 LEK

03 Maj 21:35 Lap Top/Notebook , Elbasan

Shitet laptop (okazion )

100 LEK

27 Mar 18:08 Lap Top/Notebook , Fier

ASUS X540S OKAZION

150 LEK

31 Jan 17:07 Lap Top/Notebook , Shkodër

Shitet laptop ASUS *okazion*

400 EUR

25 Jan 17:06 Lap Top/Notebook , Elbasan

Laptop okazion

1 LEK

29 Nën 12:29 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Asus Gaming Laptop

400 EUR

20 Gush 01:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion shitet laptopi Asus

100 EUR Çmimi me zbritje

08 Tet 18:32 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop asus gaming

280 LEK

23 Sht 09:07 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion! Asus 2-in-1 laptop

14 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Gush 14:34 Lap Top/Notebook , Fier

Okazion

330 LEK

25 Maj 10:43 Lap Top/Notebook , Fier

Okazion ASUS Laptop 120 Mij Lek

120 LEK

28 Mar 14:16 Lap Top/Notebook , Tiranë

SUPER okazion.laptop Asus 8gb/1 Tera byte❤️

28 000 LEK

17 Jan 14:21 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Asus

500 EUR

04 Gush 16:28 Lap Top/Notebook , Tiranë

SHITET OKAZION ASUS K501U

500 EUR

21 Korr 17:51 Lap Top/Notebook , Pogradec

laptop

40 LEK

27 Maj 12:11 Lap Top/Notebook , Tiranë

SUPER OKAZION Laptop Mini Asus Turox

11 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione