Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Apple Të gjitha në Shqipëria

iMac , 9
MacBook , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Sht 10:15 Lap Top/Notebook , Tiranë

MacBook Pro 2019, 15,4 inch A1990 okazion

1 EUR

09 Gush 15:21 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION! Macbook AIR 2011 - 180€

180 EUR

02 Korr 11:15 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion MacBook Pro Mid 2020

1 000 EUR

15 Qer 05:35 Lap Top/Notebook , Tiranë

MacBook Pro

500 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 10:50 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Pro 2017 Okazion

1 EUR

19 Maj 12:05 Lap Top/Notebook , Shkodër

Okazion Laptop I ri

350 EUR

17 Maj 18:28 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook pro okazion

250 LEK

17 Maj 16:07 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook pro okazion

250 LEK

15 Maj 19:28 Lap Top/Notebook , Fier

Okazion macbook pro

250 EUR

14 Maj 22:42 Lap Top/Notebook , Fier

Okazion macbook pro

250 EUR

12 Maj 00:32 Lap Top/Notebook , Tiranë

MacBook Air M1 2020 OKAZION

700 EUR

19 Shk 14:14 Lap Top/Notebook , Tiranë

PLAYSTATION 4

16 000 LEK

07 Shk 13:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbookair 2015 okazion 250€

250 EUR

03 Shk 17:43 Lap Top/Notebook , Elbasan

Macbook Air M2-2022 New OKAZION

1 EUR

23 Jan 19:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion MakBook Air 2014

260 EUR

19 Jan 06:05 Lap Top/Notebook , Durrës

Mec book AIR

250 EUR

14 Jan 12:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Air M1 okazion!!!!

700 EUR Çmimi me zbritje

26 Dhj 23:24 Lap Top/Notebook , Korçë

OKAZION

600 EUR

14 Tet 04:49 Lap Top/Notebook , Vlorë

Komjuter Apple

350 EUR

30 Sht 16:22 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Apple MacBook Pro 2019

1 600 EUR

17 Gush 11:11 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook PRO RETINA DISPLAY

450 EUR Çmimi me zbritje

27 Korr 18:49 Lap Top/Notebook , Fier

okazion

380 EUR

06 Qer 13:18 Lap Top/Notebook , Elbasan

Macbook air 2015 Okazion

400 LEK

25 Mar 16:44 Lap Top/Notebook , Shkodër

��Xbox one X

32 000 LEK

31 Jan 18:34 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super okazion

450 EUR

28 Jan 11:33 Lap Top/Notebook , Tiranë

❌SUPER OKAZION❌

1 EUR

10 Jan 15:52 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION!!! MacBook Pro

250 EUR Çmimi me zbritje

22 Tet 15:29 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION Macbook Pro

440 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione