Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Samsung | NP

06 Maj 16:29 ,

Shes mini-laptop.

10 000 LEK

Në fillim