Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 23:06 Kompjutera desktop , Korçë

Salle Gaming

500 EUR

16 Mar 18:53 Lap Top/Notebook , Korçë

MacBook Air i7

380 EUR

15 Mar 02:40 Kompjutera desktop , Korçë

Kompjuter

200 EUR

11 Mar 20:36 Kompjutera desktop , Korçë

okazion pc gaming

400 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 01:15 Kompjutera desktop , Korçë

Shitet iMac

160 EUR

07 Mar 13:50 Kompjutera desktop , Korçë

ps4 512 gb

320 LEK

07 Mar 09:24 Lap Top/Notebook , Korçë

MacBook Air

450 EUR

26 Shk 15:29 Kompjutera desktop , Korçë

Shitet biznesi, Internet kafe

400 000 LEK

20 Shk 18:05 Tableta , Korçë

shitet tab

45 LEK

08 Shk 20:54 Kompjutera desktop , Korçë

OKAZION tavoline pc

400 EUR Çmimi me zbritje

30 Jan 23:53 Lap Top/Notebook , Korçë

Shitet Laptop Turbox

5 000 LEK

24 Jan 07:17 Lap Top/Notebook , Korçë

Laptop TurboX CLEVO W650eh

140 LEK

20 Jan 18:01 Kompjutera desktop , Korçë

kopjuter gaming

180 EUR

06 Jan 15:34 Kompjutera desktop , Korçë

Gaming PC (10 PC)

500 LEK

26 Dhj 23:24 Lap Top/Notebook , Korçë

OKAZION

600 EUR

18 Dhj 22:30 Lap Top/Notebook , Korçë

Asus X505B

300 LEK

22 Nën 01:44 Kompjutera desktop , Korçë

Shiten kompjutera

40 000 LEK

30 Tet 18:20 Lap Top/Notebook , Korçë

Laptop

170 EUR

18 Sht 18:21 Kompjutera desktop , Korçë

Xbox

250 LEK

18 Sht 12:34 Kompjutera desktop , Korçë

Xbox one S

250 LEK

13 Sht 09:15 Tableta , Korçë

ipad mini 1

6 500 LEK

04 Sht 14:22 Lap Top/Notebook , Korçë

laptop Hp 630

14 Gush 17:43 Lap Top/Notebook , Korçë

Laptop Samsung

30 000 LEK

14 Gush 17:40 Lap Top/Notebook , Korçë

Minilaptop

7 000 LEK

09 Gush 20:38 Lap Top/Notebook , Korçë

Dell latitude 2 in 1 3190

400 EUR

13 Korr 23:58 Lap Top/Notebook , Korçë

Dell latitude 3190 2in1

09 Korr 12:19 Kompjutera desktop , Korçë

Kompjuter

25 000 LEK

02 Korr 11:13 Kompjutera desktop , Korçë

Set Kopmjuterash PC

2 000 EUR

22 Qer 18:12 Kompjutera desktop , Korçë

Gaming PC

500 EUR Çmimi me zbritje

03 Qer 09:31 Lap Top/Notebook , Korçë

Super gaming laptop

699 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 14:22 Tableta , Korçë

iPad Air 1

13 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Pri 13:39 Kompjutera desktop , Korçë

amplifiker profesional

300 EUR

31 Mar 22:28 Kompjutera desktop , Korçë

Kompjuter

120 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione