Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuter në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 1
Acer , 253
Apple , 3
Apple , 281
Microsoft , 22
Asus , 5
Asus , 308
Nintendo , 1
Dell , 1
Dell , 715
Lenovo , 285
Toshiba , 24
Compaq , 44
LG , 107
Samsung , 151
Sony , 1
Sony , 116
Samsung , 1

Gjej Kompjuter Desktop të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko me mijëra njoftime për kompjuterë HP, kompjuter Dell, Gaming PC, Lenovo, Fujitsu, iMac, Sony, Asus, Toshiba, Compaq dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.Dje 21:13 Kompjutera desktop , Durrës

PC-Kompjuter OKAZION

45 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:58 Kompjutera desktop , Fier

Hp Compaq DC 5800

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:41 Kompjutera desktop , Shkodër

Pc gaming

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:41 Kompjutera desktop , Tiranë

Z440 Workstation

550 EUR

Dje 17:32 Kompjutera desktop , Tiranë

Riga per mining

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:56 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter gaming

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:25 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

130 LEK

Dje 12:15 Kompjutera desktop , Korçë

WORKSTATION

500 EUR

Dje 12:01 Kompjutera desktop , Korçë

okazion pc gaming

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:58 Kompjutera desktop , Korçë

OKAZION tavoline pc

300 EUR Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për kompjuter për zyren po shtëipnë tuaj? Merrjep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të kompjuterëve të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Blej Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Gjej me mijër njoftime për kompjuterë të ri dhe të përdorur në shitje në MerrJep.al. Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për kompjuterë Acer, Sony, Apple, Asus, Samsung, LG, Toshiba, Lenovo, HP, Dell, dhe shumë të tjerë. Blej kompjuterë me çmimet më të arsyeshme nëmesin e shumë njoftimeve. Gjej kompjuterin ideal për ju në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.Shit Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Nëse posedoni kompjuterë të ndryshëm tëri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompjuterit që dëshironi ta shisni dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione