Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjutera desktop Në shitje (Shitet, Shes) në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:49 Kompjutera desktop , Pogradec

Pc i7 gen3

150 EUR

Sot 16:36 Kompjutera desktop , Pogradec

Gaming pc i7 10700f

700 EUR

18 Sht 18:25 Kompjutera desktop , Pogradec

Kompjuter Mid-Gaming Dell

180 EUR

28 Gush 21:57 Kompjutera desktop , Pogradec

PC Kompjuter HP

120 LEK Çmimi me zbritje

25 Gush 19:07 Kompjutera desktop , Pogradec

Gaming Pc

1 LEK

25 Gush 19:07 Kompjutera desktop , Pogradec

Gaming Pc

1 LEK

19 Gush 22:12 Kompjutera desktop , Pogradec

Gaming PC 500€

500 000 LEK

11 Korr 20:11 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet PC

299 EUR

17 Maj 09:47 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet Pc

310 EUR

17 Maj 09:47 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet Pc

360 EUR

17 Maj 09:41 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet PC Komplet

320 EUR

08 Maj 14:06 Kompjutera desktop , Pogradec

KOMPJUTER PLUS TAVOLINE

150 LEK

16 Pri 19:54 Kompjutera desktop , Pogradec

Ps4 slim 500 gb

330 LEK

06 Pri 11:12 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten Pc

285 EUR

06 Pri 11:12 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten Pc

330 EUR

06 Pri 11:12 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten Pc

399 EUR

23 Shk 15:51 Kompjutera desktop , Pogradec

Kompjuter Gaming Shitet!!!

400 EUR

19 Shk 13:17 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet kompjuter gaming

350 EUR

19 Shk 13:12 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten Kompjuter , PC

130 EUR

31 Jan 11:32 Kompjutera desktop , Pogradec

Kompjutera

100 EUR

27 Jan 16:42 Kompjutera desktop , Pogradec

PC GAMING 350EURO

350 EUR

25 Nën 18:00 Kompjutera desktop , Pogradec

Set fiskalizimi

1 LEK

04 Nën 22:37 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten kompjutera HP

300 EUR

25 Mar 08:08 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet pc

25 000 LEK

23 Mar 22:55 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet PC

25 000 LEK

23 Mar 19:54 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet kompjuter OKAZION!

250 000 LEK

23 Mar 19:29 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet kompjuter okazion!

250 000 LEK

23 Mar 19:24 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet kompjuter okazion!

250 000 LEK

03 Mar 21:13 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet pc i kompletuar

100 EUR

28 Shk 11:29 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet kompjuter i kompletuar

130 EUR

20 Jan 23:23 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten kompjutera te perdorur

06 Jan 15:51 Kompjutera desktop , Pogradec

PS 3

15 Dhj 22:22 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten plesteshen 3

350 LEK

10 Dhj 09:45 Kompjutera desktop , Pogradec

Shiten kompjutra

1 111 LEK

26 Tet 18:10 Kompjutera desktop , Pogradec

kompjuter gaming okazionn

300 EUR

26 Tet 17:37 Kompjutera desktop , Pogradec

Shes Gaming Pc okazion

250 EUR

30 Maj 00:44 Kompjutera desktop , Pogradec

Ps3

150 EUR

03 Maj 21:37 Kompjutera desktop , Pogradec

Shes kompjuter gaming

180 LEK

01 Maj 09:57 Kompjutera desktop , Pogradec

Shes kompjuter gaming

180 LEK

27 Mar 15:37 Kompjutera desktop , Pogradec

Shitet gaming pc

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione