Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asus Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Model Tjeter , 264
ROG , 110

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Asus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 18:53 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

400 LEK Çmimi me zbritje

26 Sht 18:51 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

180 EUR Çmimi me zbritje

25 Sht 17:51 Kompjutera desktop , Durrës

Kompjuter Gaming Si i Ri

610 EUR

25 Sht 11:36 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming pc

180 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 18:31 Kompjutera desktop , Tiranë

Pc gaming

1 100 LEK

23 Sht 12:37 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

21 Sht 10:45 Kompjutera desktop , Tiranë

SUPER GAMING PC

400 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 12:13 Kompjutera desktop , Tiranë

Super gaming pc

400 LEK Çmimi me zbritje

18 Sht 22:22 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming setup

1 100 LEK

15 Sht 23:58 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

299 EUR

12 Sht 21:06 Kompjutera desktop , Tiranë

Shes Gaming setup.

420 EUR

12 Sht 17:49 Kompjutera desktop , Tiranë

KOMPJUTER ME TOUCH

85 EUR

12 Sht 17:41 Kompjutera desktop , Tiranë

KOMPJUTER ME TOUCH

85 EUR

12 Sht 16:38 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming pc okazion

1 200 EUR

12 Sht 03:04 Kompjutera desktop , Tiranë

Shiten cpu bord

30 EUR

31 Gush 22:21 Kompjutera desktop , Shkodër

Shitet pc gaming

400 LEK

30 Gush 16:40 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

30 Gush 16:36 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

299 EUR

27 Gush 23:46 Kompjutera desktop , Tiranë

Setup gaming

1 150 LEK

26 Gush 20:49 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

299 EUR

26 Gush 20:48 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

25 Gush 12:12 Kompjutera desktop , Shkodër

PC Gaming

300 EUR Çmimi me zbritje

20 Gush 15:09 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

299 EUR

20 Gush 15:08 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

16 Gush 05:31 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter Gaming

500 EUR

12 Gush 22:32 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

400 LEK

12 Gush 22:32 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

400 LEK

12 Gush 19:43 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

299 EUR

12 Gush 19:37 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

10 Gush 12:30 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

269 EUR

10 Gush 12:26 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

09 Gush 10:41 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

269 EUR

09 Gush 10:41 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

08 Gush 20:17 Kompjutera desktop , Durrës

PC GAMING / WORKSTATION

220 EUR Çmimi me zbritje

06 Gush 16:55 Kompjutera desktop , Tiranë

PC Gaming i5gen10 me kart gtx 1060 6gb OKAZION

550 EUR

05 Gush 15:51 Kompjutera desktop , Tiranë

Pc gaming setup

1 450 LEK

03 Gush 16:47 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

269 EUR

03 Gush 16:47 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

399 EUR

28 Korr 14:58 Kompjutera desktop , Tiranë

okazion pc

399 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione