Blej Pajisje Muzike dhe për Filma | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Muzikë , 273
Film , 51

Gjej gjithçka për muzikë dhe filma, instrumente muzikore dhe abonime për filma në shitje. Shiko njoftimet për Instrumente muzikore, abonime në Spotify, Iptv, kufje, bokse, pajisje për muzikë, CD, mikrofon, dhe shumëçka tjetër për muzikë dhe filma. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.

Dje 09:45 ,

2 cope radiomarrese

8 500 LEK

04 Gush 14:09 ,

Shitet

135 EUR Çmimi me zbritje

26 Qer 11:09 ,

Albums

2 000 LEK

23 Qer 20:38 ,

mixer

600 EUR

16 Qer 15:06 ,

shitet

16 Qer 09:56 ,

mjauuuu

500 LEK

16 Qer 09:36 ,

Mjauu

600 LEK

08 Qer 11:10 ,

Okazion

30 000 LEK

06 Maj 07:39 ,

Shitet DDJ-ERGO pionner

300 LEK

Jeni duke kërkuar instrumente muzikore, pajisje muzike, apo abonime për filma? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej pajisje muzikore, dhe abonime për filma me ofertat më të mira.

Blej pajisje muzike dhe filma në MerrJep.al

Gjej instrumente muzikore të ndryshme dhe pajisje muzike dhe për filma me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për organo korg, syze vr, abonime në spotify, amplifikator, kitare, pioneer DJ, kitare bass, kitare elektrike, bokse, autoparlante, klarinet, kufje, studio muzike, pajisje për studio muzike, kasetofon, disqe gramafoni, piano, projektor, fizarmonik dhe shumë pajisje tjera për muzikëdhe filma në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.

Shit pajisje për muzikë dhe filma në MerrJep.al

Nëse posedoni instrumente të ndryshme muzikore, apo CD dhe abonime për filma dhe muzikë që dëshironi ti shisni, Merrjep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në tregun më të madhë online në Shqipëri dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim