Blej Pajisje muzikore në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej pajijse muzikore të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për pajisje si organo korg, controller DJ, amplifikator, kitare klasike, kitare elektrike, mikrofon, altoparlante, paisje për muzike, bokse, dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera në shitje. Blej pajisje për muzikë me çmimet më të arsyeshme.09 Sht 00:06 ,

Shiten Sistem Audio

60 EUR

06 Sht 21:57 ,

Violin 4/4

800 EUR

22 Gush 14:15 ,

Pioneer SX

50 000 LEK

07 Korr 14:19 ,

Amplifator Stagg 2013 26W

6 500 LEK

05 Korr 23:00 ,

kitare spanjolle

150 EUR

26 Qer 20:22 ,

Kitare

120 EUR

14 Qer 22:47 ,

Piano

1 000 EUR

14 Qer 22:39 ,

Piano

1 000 EUR

14 Qer 22:38 ,

Piano

1 000 EUR

27 Pri 03:38 ,

Tik tok

140 EUR


Gjej të gjitha pajisjet muzikore që ju duhen me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për pajisje të ndryshme muzikore, organo korg, kitare, bokse e të tjerë. Blej pajisjen muzikore që të duhet në MerrJep.al.


Blej Pajisje muzikore në MerrJep.al


Gjej pajisje muzikore të ndryshme në mesin e shumë njoftimeve. Shiko ofertat për kitare elektrike, kitare bass, kitare klasike, bokse, amplifikator, kasetofon, autoparlante, korg, klarinet, zeruse për muzik, controller DJ, mikrofon, dhe shumë pajisje tjera muzikore në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen muzikore që të duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit pajisje muzikore në MerrJep.al


Posedoni pajisje muzikore të reja apo të përdorura qëdëshironi ti shisni? Krijo njoftime në Merrjep.al duke plotësuar formularin me tëdhënat e produktit dhe gjej blerësi e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione