Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 23:13 Dyqani ,

SHITET Benz B Class gaz benzinë

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:33 ,

Golf 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:25 ,

Shitet apartament 1+1, i ri, tek Rezidenca Shopi

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:22 ,

NISSAN NOTE 1.5 DIESEL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:18 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT OKAZION

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:15 ,

SHITET C KLAS 63 AMG 2015 PERFEKT AUTO

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:15 ,

SHITET AUDI Q3 2015 S LINE QUATRO PANORAMA

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:15 ,

Vw Touran 1.9 dizel 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 ,

SHITET BMW X 5 AUTOMAT DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 220 EVO AUTOMAT DIESEL

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 ,

SHITET MAZDA 3 DIESEL 1.6

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 ,

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 170 AUTOMAT

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:13 ,

SHITET FORD FUSION 1.4 DIESEL

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:13 ,

SHITET SEAT IBIZA 1.3 DIESEL

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:12 ,

SHITET MERCEDES BENZ B 200 AUTOMAT DIESEL

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:12 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:11 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:11 ,

SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

SHITET VW GOLF V AUTOMAT DIESEL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:10 ,

SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:10 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:10 ,

DIAMOND AUTO SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:09 ,

SHITET VW POLO 1.4 DIESEL

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 ,

SHITET RENAULT CLIO 1.2 BENZINE AUTOMATIK

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:08 ,

SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 EDITION

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:08 ,

SHITET NISSAN QASHQAI 1.5 DIESEL

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 ,

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:07 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:51 ,

SHITET TOYOTA COROLLA 1.4 DIESEL AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:50 ,

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 DIESEL

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 ,

SHITET VW GOLF V AUTOMAT DIESEL

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 ,

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:49 ,

SHITET FORD FUSION 1.4 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:49 ,

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT AVANT GARDE

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:03 Dyqani ,

CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT NDERROHET !!!!

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 Dyqani ,

BMW M3 SPORT CABRIO AUTOMAT FULL !!!

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:02 Dyqani ,

OKAZION OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT MANUAL NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 Dyqani ,

A 200 NAFT AUTOMAT NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione