Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 14:14 ,

BMW X5 3.0 Benzin Gaz Okazion Pa taks luksi

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:14 ,

BMW X5 Benzin Gaz 3.0 i Okazion pa taks lluksi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:10 ,

VW TIGUAN-2.0T Benzin-2010-4MOTION-SAPO ARDHUR-ME DOGAN

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:03 Dyqani ,

CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT NDERROHET !!!!

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 Dyqani ,

BMW M3 SPORT CABRIO AUTOMAT FULL !!!

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:02 ,

FORD FOCUS 1.8 DIEZEL TDCI

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 Dyqani ,

OKAZION OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT MANUAL NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 Dyqani ,

A 200 NAFT AUTOMAT NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:00 Dyqani ,

MERCEDES C180 BENZIN AUTOMAT NDERROHET!!!

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:00 Dyqani ,

OKAZION CLS 320 AUTOMAT FULL !!!!

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Dyqani ,

OKAZION A CLASS 1.5 BENZIN AUTOMAT NDERROHET !!

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 Dyqani ,

OKAZION ML 320 NAFT AUTOMAT NDERROHET !!!

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Dyqani ,

OKAZION VW PASSAT 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER SPORT 4.4 B-GAZ NDERROHET!!

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:58 Dyqani ,

OKAZION EVO 320 AUTOMAT NAFT NDERROHET!!!

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 Dyqani ,

OKAZION AUDI A8 L 4.2 BENZIN GAZ PRINC NDERROHET!!

22 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 Dyqani ,

OKAZION AUDI S4 ORGJINAL FULL NDERROHET!!!

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 Dyqani ,

OKAZION C220 AUTOMAT NAFT NDERROHET !!!

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

Shitet Porche Cayenne S

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione