Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 02:00
Linku:
,

OKAZION GLE 250 D

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Maj 20:38
Linku:
,

FORD FOCUS 1.6TDCI SAPO ARDHUR ME DOGAN

3 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dje 16:40 ,

Mercedes Benz C class AMG Look Fabrike❌OKAZION❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:36 ,

shes C class w203 avantgarde nafte automatic

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:33 ,

Golf 5 1.9 TDI OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:18 ,

SHITET FORD C MAX

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:14 ,

MERCEDES EVO 200 NAFTE AUTOMATIC 2008 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 ,

Oazion suv Renault Koleos BOSE VERSION .

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:06 ,

Skoda Roomster 1.6 benzin+gaz Automatic

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 ,

Mercedes Benz C-class 220 cdi

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:04 ,

Range Rover Evoque 2.2 TD4 190 hp nga Zvicra

22 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:02 ,

Audi A7 3.0 TDI quattro 245 hp full nga Zvicra

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 ,

Citroen Berlingo 1.6 diesel Automatic.2013!

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:01 ,

Daihatsu Terios “Noblesse” 1.5 Automatic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 ,

Suzuki Grand Vitara 2.4 benzin 149000 km Zvicra

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:00 ,

VW Caddy 1.6 bluemotion Automat nga Zvicra

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:59 ,

Nissan Micra benzin+gaz Automat

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:58 ,

Mercedes-Benz C-220 cdi viti 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56 ,

U shit

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:55 ,

Audi A7 3.0 Superchaged 330 ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:46 ,

Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:44 ,

0682981754 4x4 Okazion Shitet Suzuki SX4 1.9 Nafte viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:43 ,

Mercedes Benz M-class

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:41 ,

pjaxho

30 000 LEK

Dje 15:38 ,

Bmw 330 4x4. Okazion 3300€

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:33 ,

Golf 6

5 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:29 ,

Sprinter

8 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:28 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:22 ,

Shitet Renault Scenic 1.9 naftë Turbo (e re) sensor parkimi

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:22 ,

Volvo xc90

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 ,

Mercedes-Benz E 220

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 ,

ford focus

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 ,

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:13 ,

Apartament Pallat i Ri

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:12 ,

Mercedez Benz “2012”

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:11 ,

shtepi private me dyqan

80 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 15:11 ,

Shitet

2 590 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:11 ,

Jepet me qera apartament 2+1, i ri, i mobiluar

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:11 ,

Seat Ibiza

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:10 ,

Mercedes Benz E200 CDI 2005

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:49 ,

Shitet Opel Astra (1.2 miljon lek)

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 14:43 ,

shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione