Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 20:38
Linku:
,

FORD FOCUS 1.6TDCI SAPO ARDHUR ME DOGAN

3 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:43
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 19:00 ,

Vw CC 2.0 nafte Bluemotion 2013

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Audi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 ,

Makine volvo S 40.

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

Nissan Qashqai 1.6 benzin gaz 2009

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 ,

shitet tyjota avensis motorr 2.2 naft D4D

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:46 ,

Benzin+gaz

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:46 ,

Benz E250 naft

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:39 ,

Alfa

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 ,

C KLASS 220 CDI AVANGARD

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.7 BENZIN GAS

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN AUTOMAT

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

TOYOTA RAV 4 2.2 naft zvicra

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:37 ,

E KLAS 280 BENZIN 7G avangard

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

SLK 300 BENZIN FULL OPSION

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:36 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT (zvicra)

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:35 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZIN

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:34 ,

E KLASS 220 NAFT AVANGARD (zvicra)

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 ,

Shitet ford focus

1 100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:31 ,

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMAT (zvicra)

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:14 ,

Okazion Mitsubishi outlander 2.4 benzin&gaz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:05 ,

Polo 1.2 2003

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:46 ,

Mercedes clasi A

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 ,

TIGUAN 2.0benzin 2011 (SUPER GJENDJE) 160KM

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:45 ,

PORSCHE CAYENNE GAZ+BENZIN LIMITED EDITION (NO COMMENT!!!)

11 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:45 ,

C 250 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SAPO ARDHUR)

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

C220 w203 full servis & full option

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:29 ,

Audi A5 s-line (mundesi nderrimi)

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:28 ,

Shitet maskarino per w204 2008-2011

12 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:22 ,

Shitet E300 4 matic benzin gaz 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:22 ,

NISSAN NOTE 1.5 DIESEL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:19 ,

Shitet Vile 2 kateshe Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione