Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 21:36
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Exclusive Full Options

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 17:11
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Mar 14:06
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

22 Pri 09:31 Makina , Elbasan

FORD MONDEO 2.0 DIESEL -03

2 000 EUR

22 Pri 09:28 Makina , Elbasan

Chevrolet Nubira benzin -07

2 500 EUR

14 Pri 21:42 Makina , Elbasan

VW Golf 5 TDI -04

5 700 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 19:12 Makina , Elbasan

Nisan micra -03

06 Pri 21:01 Makina dhe Vegla , Elbasan

Water Jet

65 000 EUR

13 Mar 10:33 Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara benzin -00

07 Mar 12:32 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ S 500 -07

25 000 EUR

05 Mar 20:33 Makina , Elbasan

PEUGEOT 106 SPORT 1.1 -00

1 100 EUR

05 Mar 18:18 Apartamente , Elbasan

Ap.ekz. 1+1+A+BLK Kati 5, S.70 m² i rregulluar n..

2 900 000 LEK

Numri i dhomave: 2
02 Mar 13:29 Makina , Elbasan

Okazion Mercedes S500 benzin -00

3 300 EUR

16 Shk 20:45 Makina , Elbasan

U SHIT OKAZION Mercedes benz E 250 -94

1 000 EUR

12 Shk 01:53 Makina , Elbasan

MERCEDES A140 HDI -99

2 190 EUR

09 Shk 19:43 Makina , Elbasan

Citroen c4 -05 okazionnn..

2 200 EUR

07 Shk 14:53 Makina , Elbasan

Mercedes 320 dizel -01

4 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Shk 19:42 Makina , Elbasan

Fiat punto 1997

1 550 EUR

03 Shk 14:27 Makina , Elbasan

Fiat Bravo benzin 1.2

1 100 EUR

02 Shk 19:49 Makina , Elbasan

Opel astra 1.7 -03

3 000 EUR

02 Shk 19:47 Makina , Elbasan

VW Golf 5 -04

4 800 EUR

01 Shk 14:35 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz C 220 Cdi -99

2 900 EUR

24 Jan 12:12 Makina , Elbasan

VW Golf 3 benzin -96.sport

1 500 LEK Çmimi me zbritje

23 Jan 15:29 Apartamente , Elbasan

URGJENTE Apartament 1+1 ISH PALLATET E OFICERAVE

2 400 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Jan 21:00 Makina , Elbasan

Audi Q7 dizel -07

18 500 EUR

20 Jan 17:19 Telefona celular , Elbasan

Motorola Moto X

200 EUR Çmimi me zbritje

17 Jan 10:24 Makina , Elbasan

Mercedes C 220 diesel -97

2 400 EUR

14 Jan 14:24 Makina , Elbasan

U SHIT FLM MERR JEP.AL

150 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione