Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:17 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 cdi Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

550 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:13 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

Dje 17:14 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:52 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

Dje 09:52 Telefona celular , Elbasan

Nokia biznes

1 EUR

03 Qer 17:33 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1200

1 EUR

03 Qer 09:43 Konzolatë për lojëra , Elbasan

Nintendo Wii

4 000 LEK

02 Qer 22:29 Makina , Elbasan

golf 6 2010 200 tdi

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 22:18 Makina , Elbasan

golf 6 2012 200 naft

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:14 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.6 Automat 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:57 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.6 2007 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 20:36 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6300

1 EUR

09 Maj 08:54 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1150

1 EUR

08 Pri 20:25 Makina , Elbasan

Ford fiesta 1.6 2007

05 Mar 09:20 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

11 Gush 15:46 Telefona celular , Elbasan

Samsung s9

13 000 LEK

24 Pri 16:39 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 04:16 Telefona celular , Elbasan

Nokia 1

1 EUR

05 Dhj 15:10 Makina , Elbasan

Okazionn ✅

4 300 EUR

29 Nën 12:00 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ c200 okazionn

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 17:21 Makina , Elbasan

OKAZION A8L MUNDESI NDERRIMI

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 15:45 Makina , Elbasan

GOLF V BENZINE GAZ

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 12:48 Makina , Elbasan

�� Mercedes-benz C180 Kompresor ��

4 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 21:13 Makina , Elbasan

Okazion�� C220 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 13:38 Telefona celular , Elbasan

Samsung j3

09 Korr 00:11 Makina , Elbasan

Vw Golf 4 1.6 benzine 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 16:20 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

89 999 LEK

05 Korr 15:20 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

89 999 LEK

05 Korr 14:40 Telefona celular , Elbasan

Shitet A20

80 000 LEK

05 Korr 12:07 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

70 000 LEK

04 Korr 23:57 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A20

70 000 LEK

04 Korr 15:18 Makina , Elbasan

❌ Mercedes C 220 Super Gjendje ❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:32 Makina , Elbasan

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Jan 23:46 Telefona celular , Elbasan

A30

117 LEK Çmimi me zbritje

07 Jan 05:30 Makina , Elbasan

���� Mercedes Benz C300 4matic 2011. Look AMG

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 06:36 Makina , Elbasan

Mercedes benz c200 kompressor amg line

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

samsung 9 samsung 9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione