Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:15 Makina , Elbasan

BENZ C CLASS 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 14:14 Makina , Elbasan

SHITET BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:27 Makina , Elbasan

C class 2012 Okazionn

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 14:05 Makina , Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 14:43 Makina , Elbasan

12500€ C220 Cdi (full opsion)

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:38 Makina , Elbasan

C220 CDI AMG LINE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:35 Makina , Elbasan

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 18:35 Makina , Elbasan

C 220 CDI Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 17:55 Makina , Elbasan

Shitet C-class 220-w204

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:22 Makina , Elbasan

SHITET SUPER GJENDJE ! ✅ ✔️

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 11:37 Makina , Elbasan

C 300 ///AMG PAKET 2012 BENZIN-GAZ ❌OKAZION❌

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 12:31 Makina , Elbasan

C 300 PAKET ///AMG BENZIN-GAZ 2012 ❌OKAZION❌

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 22:39 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 16:54 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 16:29 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:57 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet mercedes benz E��OKAZION��

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 10:48 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Gjendje: I ri
13 Tet 17:49 Makina , Elbasan

E clas 2.7 Naft , viti 203 , Kamio automatike , 4200Euro��

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 10:06 Makina , Elbasan

C class ✅okazion✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 13:55 Makina , Elbasan

C class 300 4 matic full option ✅okazion✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 17:13 Makina , Elbasan

C 300 ⌛️okazion⏳

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 21:27 Makina , Elbasan

C class 300 4 matic ��okazion��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:08 Makina , Elbasan

OKAZION 8000€

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 18:05 Makina , Elbasan

shitet

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 08:45 Makina , Elbasan

!!SHITET!!

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 15:50 Makina , Elbasan

Shitet c220 cdi look 2012

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 10:09 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 23:22 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 22:55 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 17:49 Makina , Elbasan

E class 200

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 22:43 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C class

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 14:04 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

18 Gush 16:30 Makina , Elbasan

C 300 amg packet origjinal fabrike okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 16:03 Makina , Elbasan

C-Class 220 viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 11:16 Makina , Elbasan

C 300

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 08:45 Makina , Elbasan

OKAZION S-Class 320‼️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 17:36 Makina , Elbasan

FIAT BRAVO 1.4 B/GAZ FABRIKE 2009 SUPER GJENDJE

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:37 Makina , Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:05 Makina , Elbasan

C class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:01 Makina , Elbasan

C class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 21:27 Makina , Elbasan

C class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 21:27 Makina , Elbasan

c class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 00:00 Makina , Elbasan

Mercedes Benz 220 me letra te sapo bera.

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:30 Makina , Elbasan

Shitett

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 11:20 Makina , Elbasan

c class

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:10 Makina , Elbasan

Okazionn ✅

4 300 EUR

29 Nën 12:57 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C220

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione