Motorr | Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:13
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:21 ,

Nissan Qashqai

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:10 ,

Shitet Mercedes A Class A 160 Nafte Automat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:09 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:13
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:55 ,

Volzvagen pasat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 ,

OKAZION Mitsubishi pajero shogun

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

❌Volkswagen Transporter T5, 1.9 TDI Nafte, Manual 5+R, 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

Audi a4

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:38 ,

Toyota Yaris

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:57 ,

MERCEDES-BENZ SPORT EDITION AMG

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:56 ,

Mercedes-Benz C220 CDI Avant-garde����12/2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:53 ,

❌❌Okazion C-Class❌❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:52 ,

❗️❗️OKAZION C-CLASS❗️❗️

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:25 ,

Okazion Shitet toyota hilux

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:07 ,

0682981754 Okazion F. focus B&Gaz 2010 ne super gjendje!

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:50 ,

Okazionnnn sapo targuar letra per 1 vit

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:49 ,

B-class 200

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:47 ,

AUDI A4 VITI-05 MOTORR 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:42 ,

VOLKSWAGEN PASSAT VITI-07 MOTORR 2.0 NAFTE

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:10 ,

Benz c220 Full option

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:04 ,

Golf GT 2008

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

FORD TRANSIT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:55 ,

Mercedes Glk 220 Naft Atomatik

12 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 ,

GOLF 5 .TARGA DOKUMENTACION 1 VIT

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:15 ,

C.klas.benzin.gaz.

1 690 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 ,

Shitet ford fiesta gaz+benzin-1.2 me letra te rregullta 1vit

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:34 Dyqani ,

Ford C max

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 ,

Citroen Berlingo 1.6 diesel Automatic.2013!

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 ,

B 200 2009 TURBO GAZ BENZIn

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:01 ,

Fiat Bravo 1.6 naft 2010 - 3300€ diskutushem.

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:26 ,

Mercedes-Benz E 220 viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Passat 2.0 tdi automat DSG 2007 letra 1 vit M nderrimi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:21 ,

FORD FOCUS 2013 (shitet ose nderrohet)

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:07 ,

Shitet Fiat Ducato 2.3 Nafte MultiJet

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:46 ,

VW Touran 2007 Benzine/Gaz Automatik 7 Dit Okazion

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:30 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:33 ,

smart for two

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:14 ,

Bmw 320 ( E 90 ) naft

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 ,

Vw Polo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:25 ,

Audi A3

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:12 ,

VW Golf 5 1.6 benzin gaz 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 ,

Shitet Automat 1.9 Diessel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione