Makina | Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 11:52
Linku:
,

Audi S4 3.0 TFSI 3X S-Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:43
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:15
Linku:
,

�� GOLF-6 - 1.4 TSI AUTOMATIK 7G KM ORIGJINALE , ��

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 09:00
Linku:
,

C clas 200

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:12
Linku:
,

C 220 CDI AVANTGARDE FULL OPSION MANUAL 6G

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:30 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:25 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:25 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:25 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:13 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte viti 2007..

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:11 ,

Shitet Mercedes A Class A 160 Nafte Automat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:11 ,

Shitet Golf 5 1.9 Nafte viti prodhimit 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:09 ,

Shitet Golf 6 2.0 Nafte viti prodhimit 2009..

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:03 ,

Audi A6 3.0 TDI -06

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:22 ,

Shes Rav4 2011 me garanci.6-7 l/100 km!!!

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:04 ,

ford focus 1.6 nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:15 ,

Nissan Juke 1.5 nafte

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:31 ,

Audi A3 S-line

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44 ,

Volkswagen Cc 2.0T 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:43 ,

Ford Focus Viti 2008 1.6 Nafte Manuale LooK//ST

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

NISAN MICRA AUTOMAT OKAZION !! BENZIN GAS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:26 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:26 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:24 ,

Okazionnnn sapo targuar letra per 1 vit

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:16 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:16 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:05 ,

Benzin-Gaz

1 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:04 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:58 ,

Audi A4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:24 ,

-Audi A3 2.0 Tdi Automat////-Panorama!!!!!

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 ,

Blej Makina gjitha llojet KESH 068 53 54 949

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:44 ,

Audi a4

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

Mercedes-benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:24 Dyqani ,

Golf2

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:24 Dyqani ,

Nderim

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:24 ,

VW-TOURAN 1.9TDI����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 ,

VW CADDY 1.6 NAFTE 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Porsche cayenne 4.5 benzin+gaz 5800 euro I disku

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

Mercedes-Benz, C200 CDI *Gjendje perfekte* look AMG V.2012

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:56 ,

❌Golf V 1.9 Tdi 2008 Super Gjendje, ❌

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:47 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 ,

okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 ,

Audi A5 Quattro 3.2 fsi Benzine

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Audi A6 2.0 TFSI 2013

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Audi A5 1.8TFSI 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

passat cc

7 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione