19 Korr 07:22 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kaldaje

2 700 EUR Çmimi me zbritje

01 Korr 05:01 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kaldajë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim