Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:27
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Passat 2.0 Nafte automat 07 nga ZVICRA ����✔️����

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 10:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
31 Tet 10:18
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Vila , Durrës

Shitet Vile ne Golem!

250 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZHD PRANE KAZAZIT, LAGJIA 5!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 03:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 02:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX ME PAMJE NGA DETI NE HEKURUDHA!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Sot 00:43 Dyqani Ambiente biznesi Zyra , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Spitali, Durres

1 500 EUR / muaj

Dje 23:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

✅ SHITET AMJENTI 170 m2 ✅ ILIRIA DURRES PLAZH

175 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Dyqani Makina , Durrës

Seat Altea XL 2.0 nafte automat full option

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Tek Billa, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Dyqani Makina , Durrës

Q5 S LINE quattro 2.0 nafte��������

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:19 Dyqani Makina , Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:18 Dyqani Makina , Durrës

C 220 nafte full option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione