Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 20:28
Linku:
,

SHITET E CLASS 350 W212 AMG MERCEDES - BENZ GJENDJE PERFEKTE

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:16
Linku:
,

OKAZION!! VW GOLF 5 2.0 TDI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:24 ,

SHITET APARTAMENT 2+1

Numri i dhomave: 2
Sot 17:24 ,

Apartament me qira 1+1, Vollga, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:24 ,

Vile Autostrada Durres-Tirane, Durres

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:23 ,

��Shitet,Apartament 2+1+2,Vollga Durres

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:23 ,

Shitet, Apartament 1+1, Te Fafa, Durres

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:23 ,

Shitet, Apartament 1+1, Te Shkembi I Kavajes

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:23 ,

Mercedez ML320 CDI 4matic full letra per 1 vit 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

Apartament me qira 2+1 I Mobiluar, Vollga, Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:22 ,

Vw Golf Plus 2.0 naft manual 2007 sapoardhur

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 ,

Vw Golf 6 1.4 benzin gaz 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:22 ,

A CLAS 2.0 NAFTE 2006 ATOMAT ME DOGAN ������������

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:22 ,

Ford Focus 1.6 naft manaual sapoardhur 175 mij km

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:21 ,

AUDI A3 1.6 FSI 2006 manual me dogan ������������

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:21 ,

HONDA CRV 2.2 NAFTE 2008 MANUAL me dogane ����������

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 ,

Tyota verso 2.2 nafte 2007 manual 6marsha..������������

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 ,

Opel Astra 1.3 naft manual 6 marsha 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 ,

SHITET APARTAMENT SUPER I INVESTUAR NE PLAZH, DURRES

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:20 ,

Ford Fiesta 1.4 naft manual 2007 sapoardhur

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

C220 AMG PAKET sapo ardhur nga Gjermania 2008

7 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:18 ,

Audi A4 Automatic

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:18 ,

SHITET GARSONIERE NE PLAZH!

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:18 ,

SHITET VILE 2 KATE + PAPAFINGO NE GOLEM!!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 17:18 ,

Mercedes A160 Gaz/Benzine Auto

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:18 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL!

53 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:18 ,

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI NE PLAZH!

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:18 ,

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA DURRES!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:17 ,

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË VOLLGA !

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione