Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 20:28
Linku:
,

SHITET E CLASS 350 W212 AMG MERCEDES - BENZ GJENDJE PERFEKTE

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:58
Linku:
,

BMW 525i

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:51
Linku:
,

Okazion BMW 328. Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:59 ,

Ford fistaviti 2006 nafte 1.6

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:57 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2007, AVANTGARDE, AMG STYLING

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 ,

Okazion Sharon 2000 automat naft

2 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE POLIKLINIKA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:56 ,

BMW E60 525i, Gaz-Benzine, Automat, Navi, 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 ,

Fiat Grande Punto 1.3 nafte, Automatik, 2007, Klima

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:55 ,

SHITET VILETE DRURI NE GJIRIN E LALEZIT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:55 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE BULEVARDIT KRYESOR!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:55 ,

Seat Altea 2.0 TDI, Automat, Klima, 2006

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH HEKURUDHA!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:55 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PRANE BULEVARDIT KRYESOR!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:55 ,

SHITET SUPER APARTAMENT TE VILA E ZOGUT!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:55 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN 6!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:55 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZHD TEK STADIUMI!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:55 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI, Avantgarde, 2007, Manual

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VOLLGA!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:55 ,

SHITET GARSONIERE PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

34 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:54 ,

VW CADDY 1.6 TDI, NAVI, 2012, KLIMA, 186000km

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 ,

Ford Ka 1.2 benzine, 2010, manual, klima 96000km

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:53 ,

Mercedes-Benz A class 180 CDi, Automatik, 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 ,

SHITET GARSONIERE PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 16:53 ,

SHITET APARTAMENT PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:53 ,

Mercedes Benz E 250 dizel 1991

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:53 ,

APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

111 775 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:53 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER DURRES!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:53 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 VIJE E PARE ME DETIN!

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:53 ,

Mercedes-Benz C 300 benzine, AMG, Automt, 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:53 ,

Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:53 ,

SHITET APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione