Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:51
Linku:
,

Okazion BMW 328. Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 20:28
Linku:
,

SHITET E CLASS 350 W212 AMG MERCEDES - BENZ GJENDJE PERFEKTE

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47
Linku:
,

Mercedes CL 500 AMG 4Matic (Facelift)

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:17
Linku:
,

Passat SE Supergjendje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 18:04 ,

AUDI A3 PREMIUM PLUS INDIVIDUAL FULL OPTIONS

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:03 ,

Apartament Durres

111 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 18:00 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 ,

TOYOTA COROLA VRSO 1.6 BENZINE 2004 SUPER

2 998 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 ,

VOLKSVAGEN PASSAT 2009 NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE

3 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:58 ,

Audi A3 Super Gjendje

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:58 ,

c class

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

Shitet penthouse 3+1

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 ,

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:57 ,

Shitet Ford Focus C-Max 1.8 Benzin

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:57 ,

BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet

4 598 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:56 ,

Mercedes-benc E250

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:55 ,

Volkswagen Passat R-line

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:54 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 Goal, 1.9 nafte, 2007, panoramik

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 ,

SHITET VOLVO S60, 2.4 Benzine + Gas

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 ,

SHITET TOYOTA COROLLA AUTOMAT, 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:54 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

Toyota auris kamio automatik 1.4 naft

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:50 ,

Ford Fiesta 1.4 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:50 ,

Ford Focus 1.6 benzin 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:48 ,

BMW 320 Diesel

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

Shitet B class ne super gjendje.....

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:47
Linku:
,

Mercedes CL 500 AMG 4Matic (Facelift)

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:46 ,

VW Volkswagen benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:46 Dyqani ,

OKAZION SHITET 2011 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:46 ,

Golf 5 2.0 Automatik Full Opsione

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

Opel Corsa 1.3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

Range Vogue

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

VW Golf 5 GTI EDITION30

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:45 ,

VW Volkswagen Sharon benzin

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:44 ,

�� Okazion �� Sharon/Alhambra Benzin+Gas 06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:44 ,

����Okazjon����

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:44 ,

Okazjon

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:43 ,

Okazjon

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:43 ,

��Letrar per 1 vit te plote��

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:43 ,

��‍♂️E sapo targuar����

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:43 ,

��‍♂️E sapo targuar����

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione