Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:00
Linku:
,

Golf Plus Goal 1.9 TDI

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38
Linku:
,

Ookkazzion audi a6 benzin

12 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51
Linku:
,

Okazion BMW 328. Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:17 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:17 ,

Shes Ford Fiesta 1,4 Nafte viti 2008 Okazion

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:17 ,

VW Touran 1.9 TDI Automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:15 ,

Mercedes A160 Benzine/Gaz Auto 80.000 KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:15 ,

Mercedes Benz B180 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

SHITET APARTAMENT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:13 ,

SHITET APARTAMENT

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:13 ,

SHITET APARTAMENT

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:12 ,

SHITET APARTAMENT

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:12 ,

OKAZION CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE ����

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:12 ,

//OKAZIONN C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:12 ,

qera

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:12 Dyqani ,

VOLVO XC60 -2.4 NAFTE

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Dyqani ,

B Class 200 nafte

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

//OKAZIONN// GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Dyqani ,

VW TRANSPORTER

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Vw Golf 6 - 1.6 naft (Mundesi Nderrimi)

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Opel Corsa -1.2 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:12 ,

Fiat Bravo Benzin+Gaz ♦️Çmim i Diskutueshëm♦️

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3 naft 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Vw Passat -2.0 naft (MUNDESI NDERRIMI)

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Nissan Qashqai-2010 Kambio Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Toyota Yaris -1.4 nafte

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:11 ,

SHITET APARTAMENT

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:11 Dyqani ,

Golf 5 -1.4 benzin motor i thjesht

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Fiat Panda- benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Ford Fokus 1.6 naft

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Fiat Qubo (MUNDESI NDERRIMI)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE (TITANIUM) (MUNDESI NDERRIMI)

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 Dyqani ,

A class- Automatike-benzin gaz (mundesi nderrimi)

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 ,

Vokswagen Golf 5 ♦️Okazion♦️

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 Dyqani ,

VW POLO -1.4 benzin

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Fiat Idea 1.3 nafte

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Vw Golf 6 -1.6 naft 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Vw Golf -2008 GAZ BENZIN (MUNDESI NDERRIMI)

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Vw Passat 2007 (MUNDESI NDERRIMI)

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Audi a4 (MUNDESI NDERRIMI)

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 benzin gaz (TITANIUM)

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:11 ,

shitet apartament

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:11 Dyqani ,

Audi a4 -viti 2010(MUNDESI NDERRIMI)

8 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Fiat Panda Cross-benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Lancia Ypsilon -1.3 nafte

2 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Peugeot 307 1.6 nafte 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Vw Golf 5- kambio automatike

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Ford Fokus -2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 ,

SHITET APARTAMENT

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:10 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzin

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:10 ,

shitet apartament

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione