makin | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makin ,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:27 ,

Vw polo 1.6 TDI 2011 // Privat //super gjendjee okazion

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:13 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:13 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:13 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:02 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 ,

Okazion Renault Megane 1.4 benzin 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:50 ,

Golf-5. Nafte 1.9. Manual makina eshte shum e paster

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

BMW SERI 3

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:25 ,

AUDI A4 2.0 NAFTE VITI 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 ,

MRCEDES BENC CLK AUTOMAT DHE NDRROHET ME MAKIN ME KATER D

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:15 ,

Ford fusion 1.6 nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Ford fokus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:11 ,

CLK Me MANUAL NDRROHET ME MAKIN ME 4 DYER

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:54 ,

MB vito 2.2 ne gjendje perfekte ❌nderrohet❌

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 ,

Shitet wolsvagen turan makin familjare super ekonomike

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:14 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN GAZ V 2008❌

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:35 ,

Apartamenti ne plazh

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:54 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:26 ,

Ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:06 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 17:38 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:29 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:07 ,

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:55 ,

Shitet toyota yaris

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:34 ,

Lupo

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:05 ,

W203 200 Benzin & Gas

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:12 ,

Fiat 500

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 08:20 ,

✅TOYOTA COROLLA AUTOMAT VITI 2005 1.4 NAFTE ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 19:06 ,

Shitet makin ne gjendje shum te mire

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 14:08 ,

Mercedes benz c class 220

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:53 ,

Nissan note 1,5 dci OKAZION!!!!

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione