Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat bravo 2012 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat bravo 2012,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fiat bravo 2012 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:46 Makina , Durrës

Shes nderroj bmw

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:12 Makina , Durrës

Shitet 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 12:30 Makina , Durrës

Jeep Patriot

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 17:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz S580 Hybrid (Maybach Line)

11 111 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 17:46 Shtëpi , Durrës

❌Okazion pallat i sapo ndertuar ne Durres ❌

66 666 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 12:48 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:48 Makina , Durrës

WV CADDY 1,6 TDI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 21:12 Makina , Durrës

❌ S 350 Look 63 Amg Lungo ❌

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 10:14 Makina , Durrës

Audi A4 Full LED 2012 Super gjendje

11 999 EUR

29 Dhj 17:17 Makina , Durrës

S class 350 Full Okazion Look 63 Amg

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 20:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 23:04 Makina , Durrës

S-class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 22:51 Makina , Durrës

��Mercedes Benz C220 2015 16.500€��

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 14:29 Të tjera , Durrës

Navigator

230 EUR

17 Dhj 06:57 Makina , Durrës

C 300 BENZIN 2012 V6 ,4 MATIC ,AMG LINE SPORT, FULL OPTION

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 15:28 Makina , Durrës

S 350 Look Amg 2012 Lungo Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:49 Makina , Durrës

MERCEDES S350 BLUETEC 2012 FULL MUNDSI NDRRIMI

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 09:05 Makina , Durrës

Fiat Bravo 1.6 Nafte 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 13:07 Makina , Durrës

Fiat Bravo gaz benzine

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 12:55 Makina , Durrës

Fiat Bravo gaz benzine

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 12:49 Makina , Durrës

C 300 4 MATIC VITI 2012 AMG LOOK FULL����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 21:36 Makina , Durrës

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 12:14 Makina , Durrës

Fiat bravo 1.6 multijet

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 13:19 Makina , Durrës

audi a6 2012-2013 67000km

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat bravo 2012 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione