e39 | Durrës

Automjete , 40
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e39,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e39 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:50 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:01 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 CDI OKAZIOON

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:01 ,

DISQE+GOMA BENCI AUDI WW 225\45\18

299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 09:51 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 13:05 ,

❎DISJE BMW 17 SUPER GJENDJE❎

299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 15:34 ,

❌❌Citroen C4 Grand Picasso nafte AUTOMAT.Super❌❌

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 11:45 ,

Mazda 3 1.6 Nafte Super Ekonomikee

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:49 ,

MERCEDES S350 BLUETEC 2012 FULL MUNDSI NDRRIMI

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 11:50 ,

OKAZION!!! LED ANGEL EYES PER BME E39,E60,E53 ETJJ

3 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:49 ,

RRATHE LED ANGEL EYES PER BMW E36,E46,E39,E38

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 11:49 ,

SHITEN UNAZA KROMI KILOMETRAZH PER BMW E53,E39,E46

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 02:26 ,

Bmw E39

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 09:26 ,

Okazionn Mazda Demio Benzine 1000 Euroo

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 10:33 ,

Mercedes Evo 300 Blutec

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 12:11 ,

OPEL ASTRA NAFTE 2.0

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 10:25 ,

OKAZION. Citroen C4 Grand Picasso automat 1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:21 ,

Golf 5 AUTOMAT !

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:36 ,

BMW seria 7 - 730d Full Option viti 2000

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 13:29 ,

DISQE+GOMA BENCI 225\45\18

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 20:19 ,

‼️FORD FOCUS 1.6 BENZIN+GAZ‼️

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 13:48 ,

Mercedes Benz C 220 Timon Anglez

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 08:58 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 11:52 ,

⭕️BMW SERIA 5 E39 FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI⭕️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 17:33 ,

❎BMW SERIA 5 E39 MEGA FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI❎

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 17:29 ,

❎BMW SERIA 5 E39 MEGA FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI❎

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 15:53 ,

❎BMW SERIA 5 E39 MEGA FULL OPTION❎

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 15:57 ,

❎BMW SERIA 5 E39 MEGA FULL OPTION❎

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:30 ,

BMW e39 okazion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 17:09 ,

BMW (E39) 530d

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e39 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

e39 e39 E39 e39 E39 e39 E39 E39 E39 e39

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione