Vito | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vito Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:52 ,

Vito 114 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 ,

VITO

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 ,

Vito 220 maxi me dogan te paguar

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:07 ,

Mercedez Vito Automatike 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

Mercedes Vito 2016

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 19:07 ,

Toyota Yaris 2017

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Qer 18:22 ,

Mercedes Vito Frigorifer

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:22 ,

Shitet vito 200 cdi nafte

410 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 16:00 ,

Fugon Vito

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 11:58 ,

Wv touran 2010 full 1.6 automat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 10:52 ,

❌MB vito 2.2 ❌ne gjendje perfekte ❌nderrohet❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:59 ,

Furgin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:37 ,

edhe ndrohet me fugon vito

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 18:28 ,

Mercedes Benz C220 motorr evo

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:56 ,

Shitet ose ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 18:41 ,

Vito automat

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:55 ,

Benz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 13:35 ,

Vito 115 CDI

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:30 ,

Renault Clio

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 21:24 ,

vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 11:41 ,

Vito

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:05 ,

Vito benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:27 ,

Mercedes-Benz vito pakettiau

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 14:35 ,

Vito cdi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 11:14 ,

Shes furgon mercedes vito

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 19:41 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 21:09 ,

FURGON VITO ,MERCEDEZ BENZ 2006

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 19:32 ,

Mercedes Benz Vito

6 500 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 02:46 ,

Mercedes-Benz Vito

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 12:54 ,

Vito 2001 cdi 1.9nafte

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 16:55 ,

Benz Vito

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 20:39 ,

Vito 2007

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 16:43 ,

Mercedes benz sprinter

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 14:00 ,

Shitet vito 113 CDI

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 23:12 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vito Vito Vito Vito vito Vito Vito Vito vito Vito

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione