Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 95 | Durrës

Automjete , 71

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 95,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 95 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:03 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 2.0 TDI “HIGLINE” AUTOMATIK E SAPO ARDHUR

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 Makina , Durrës

Ford Focus nafte.Nderrohet me caddy

3 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Makina , Durrës

Mercedes benz w212 2.2

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:34 Makina , Durrës

VW Passat SE 2013 Automat

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 09:22 Makina , Durrës

BMW 750i

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 10:31 Makina , Durrës

Mercedes benz c 200 Automat Avangarde 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 17:25 Makina , Durrës

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Gjendje: I ri
15 Tet 14:27 Makina , Durrës

VW Passat SE 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:32 Makina , Durrës

Shitet Furgon Mercedes Benz

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 21:18 Makina , Durrës

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 21:32 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C 220 Avangarde

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:38 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C 220 Avangarde

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:12 Makina , Durrës

AUTOMAT 2600 euro. 0683702564

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:02 Makina , Durrës

AUTOMAT 2600 euro. 0683702564

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 22:12 Makina , Durrës

Shitet benz c klas gaz benzin 1.8

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 11:32 Makina , Durrës

Mercedes Automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 10:24 Makina , Durrës

• Mercedes Benz S 550 Benzin gas

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 11:33 Makina , Durrës

mercedes S350 4 matik pa taks lluksi viti 2010

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 11:23 Makina , Durrës

Mercedes A 150 gaz/benzine 2005

3 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 14:20 Makina , Durrës

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2008 AVANTGARDE

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 18:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E300 V6 CDI (AMG) 2011

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 13:38 Makina , Durrës

Mercedes E250 dizel

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 10:53 Makina , Durrës

Mercedes benz S 320 cdi Model Presidencial

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:37 Makina , Durrës

Mercedes S 350 4 matic euro 6

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 17:31 Makina , Durrës

Mercedes C250 motorr 1.8 turbo benxin. 81 mi km.

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Shk 19:26 Makina , Durrës

U SHIT Mazda 3 1.6 nafte Okazion vetem per sot

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 15:41 Makina , Durrës

Mercedes E 350 CDI viti 10-2009 BlueEfficiency����

13 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 14:12 Makina , Durrës

Mercedes 190 benzin

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 10:24 Makina , Durrës

C 200 CDI Avantgarde MANUAL Viti 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 22:35 Makina , Durrës

Mecedes 250 me portobagazh

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 12:15 Makina , Durrës

Benz Mercedes C 220, super makine, okazion

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 04:02 Makina , Durrës

Mercedes benz E 300 hibrit

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Dhj 12:35 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 270 CDI

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:02 Makina , Durrës

Mercedes benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:50 Makina , Durrës

Mercedes benz E 270 avantgard panoramin

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 10:15 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES S350 BLUETEC AMG LUNGO MUNDESI NDERRIMI

70 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Mar 17:40 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes C220 2x AMG MUNDESI NDERRIMI

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Shk 14:26 Makina , Durrës

Shitet Mercedes benz c220 i sapo ardhur nga suedia

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:34 Makina , Durrës

Mercedes Benz E250 Bluefficency

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 12:10 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES B180 MUNDESI NDERRIMI

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Jan 10:13 Makina , Durrës

Mercedes-benz e classe 320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 23:13 Makina , Durrës

Mercedes C 180 benzin

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 14:50 Dyqani Makina , Durrës

ML 350 BLUETEC ///AMG (MUNDESI NDERRIMI)

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 08:57 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES C220 AMG MUNDESI NDERRIMI

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 21:19 Makina , Durrës

Mercedes

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 12:03 Dyqani Makina , Durrës

GLK 220 BLUEFFICENCY (MUNDESI NDERRIMI)

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 95 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione