Makine | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:06 ,

shitet ose nderrohet.DI te kuqe

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:03 ,

Ford Fiesta 2014 benzine

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:02 ,

Okazion

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:02 ,

OPEL ASTRA 1.9 nafte Me letra

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 ,

Ford Mondeo 2.0 Nafte, Manual, 2001, Klima

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 Dyqani ,

Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:28 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:28 Dyqani ,

Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI Portobagazh Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:44 ,

NDRROHET A Class 2.0 Nafte 2006 Ose SHITET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

OKAZION AUDI A6 VITI 2011 3.0 NAFTE

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:29 ,

VOLKSWAGEN POLO AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:28 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:12 ,

Toyota Avensis viti 2008 ardhur nga Gjermania����

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:06 ,

Toyota corolla verso 2008 ( PRIVAT) OKAZIOON

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 ,

Fiat 1.3 naft

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:03 ,

Benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:03 ,

Ford 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:21 ,

Okazion vw passat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:37 ,

VW Golf 6 benzin dhe gaz 2009

5 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:33 ,

Shitet Mercedes ������S250 Viti 2012 mundesi ndrrimi

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:58 ,

OKAZION ( per kesh ) Passat 2.0 Nafte

3 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:01 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:51 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:22 ,

Audi A8L 2015

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:20 ,

Shitet Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:54 ,

Lincoln Navigator L

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 gati per perdorim

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione