Makina | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 14:12
Linku:
,

E350 Okazionnn ����

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:34
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 19:20
Linku:
,

Audi A3 1.9 nafte OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:13
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz A Class 170

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:45 ,

B200 Nafte Automatike Viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:33 ,

Toyota corolla 2007 benzin

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz C240 benzine

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:15 ,

‼️IDISKUTUSHEM ‼️SHITET C220 CDI AUTOMAT

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:08 ,

C KLAS 220 CDI, AMG LINE, AVANTGARDE VITI 2008, AUTOMATK

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

C KLAS 220 CDI AVANTGARDE, AMG STYLING, AUTOMATIKE , 2007

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

Toyota corolla verso 2006 mundsi nderrimi

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:00 ,

Vw polo 1.6 TDI 2011 // Privat //super gjendjee okazion

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

SHITET A KLASS A180 NAFTE AUTOMATIK VITI 2005 AVANGARD

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 ,

Audi A3 Panorama S-line

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:59 ,

SHITET PASAT 1.9 T(DI) te kuqe NAFTE AUTOMAT 2002

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

Toyota corolla verso 2008 ( PRIVAT) OKAZIOON

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 ,

❌OKAZION❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:35 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:30 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:28 ,

Okazjon

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:25 ,

Fiat sedici 1,9 nafte 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 ,

VW Passat 2.0 tdi 2008 AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 ,

Shitet BMW 520/184ps Automatik 8G 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 ,

Audi A3 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09
Linku:
,

Okazion Toyota Yaris D4D

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:05 ,

Touran 1.6 Nafte. Okazion Viti 2013. Automatik

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:05 ,

Golf-5. Nafte 1.9. Manual makina eshte shum e paster

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:04 ,

Golf-7. Okazion . Viti 2014. Automat 1.6 Nafte

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:59 ,

��VW PHAETON 3.0TDI 2007 TIPTRONIK MUNDËSI NDËRRIMI...

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:53 ,

Audi A8L 2015

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:53 ,

Shitet Volvo S60 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:50 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

Opel Zafira 7 Vendesh Automatik

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2009

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:48 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 ,

w202 automat benzin+gaz c200 shite ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:46 ,

Shitet Ford Focus Tddi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:35 ,

OKAZION A Class 2006 2.0Naft

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Opel Astra Automat Nafte

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 ,

MERCEDES BENZ C 220 OKAZION

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE OKAZION 3300€

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione