Golf 5 | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:23
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:39 ,

Volkswagen Golf VI Highline , 2009 , Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:35 ,

Golf 5

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:34 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:34 ,

OKAZION GOLF 5

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:33 ,

U SHIT...FLM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:59 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:56 ,

VW Golf 5 GTD•Viti 2007•Kamjo manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:44 ,

Golf 5 gaz benzin fundi 2008

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:44 ,

Golf 5 1.9 naft nentor 2006

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:38 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

Golf 5 Automat 1.9 naft 2006 perfekt

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 ,

Golf 5 1.9 TDI viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

Okazion E 300 4 matic benzin

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 ,

Okazion c 230 benzin 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 ,

Shitet C class 320 cdi 4matic

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:28 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Shitet Golf 5 V 2007 1.9 Nafte nga Gjermania

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:23
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

✅TOYOTA COROLLA AUTOMAT VITI 2005 1.4 NAFTE ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:02 ,

Golf 5, Nafte 1.9 Me letra te Paguara

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

✅SHITET GOLF 5 MANUALE 6+1 NAFTE VITI 2008✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

A class Automat!

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 ,

GOLF 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN GAZ V 2008❌

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:32 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5. 1.9 NAFT V 2004 MANUAL ❌

3 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:29 ,

Golf 4 1.8 20v Turbo GTI Benzin-Gaz

3 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:14 ,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

MERCEDES EVO 200 Kompressor automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Wolsvagen Golf 1.9 Naft 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Wolsvagen Golf 5 1.9 Naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

Audi A8 L 4.2 2011

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:50 ,

VW PASSAT 1.8T BENZIN-GAZ AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 ,

Okazion Ford fiesta benzin-gaz

5 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:44 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione