Ford focus | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:46
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:03 ,

Okazion citroen c4 picasio 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

GOLF 5 1.6 BENZIN/GAS VITI 2008 IMPIANTI NGA ITALIA

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

AUDI A 3 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ORIGJINALE����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 6 MARSHE ����

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:45 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE SAPOTARGUAR���� IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:45 ,

//OKAZIONN GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:42 ,

Ford Focus 1.6 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:30 ,

Ford Focus Benzin-Gaz

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:06 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:05 ,

FORD FOCUS GHIA 1.6 NAFTE VITI 2008 FULL OPTION

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:05 ,

FORD FOCUS 2007 -1.8 NAFT MANUAL MODEL FRANCORCHAMPS

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Makina super Gjendje 1.6 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:41 ,

Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2000

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Dyqani ,

FORD FOCUS VITI 2010 AUTO INGROSSO ����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����.FORD FOCUS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

Ford Focus Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:34 ,

Mercedes Benz GL500 benzin 2011

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:34 ,

Mercedes C280 4Matic Benzin-Gaz 100% Okazion!! Full

4 430 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

E 350 Amg Line Benzin+ Gaz Okazion! Nderrohet

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:33 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 ,

Ford Focus 1.6 Diesel.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

FORD FOCUS OKAZION

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:43 ,

Ford Focus 1.6 naft manaual sapoardhur 175 mij km

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:41 ,

Ford focus okazion 2.5€ 2007

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:33 ,

Vw Passat TDI super gjendje! Shitet!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:29 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2007 PORTOBAGAZH ❌

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:18 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Mazda 2 -Automat- 1.4 benzine ����2007

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:16 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:15 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:09 ,

Ford Focus titanium

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:03 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione